Wellness

V privátním wellness studiu jsme vytvořili ideální podmínky pro Vaši relaxaci a odpočinek. Absolutní soukromí a čisté prostředí je u nás samozřejmostí. Dopřejte si chvíle nerušené pohody a odpočinku, buď jen sami s partnerem, s dalším párem nebo přáteli. Privátní wellness je až pro 4 osoby.

Zažijte nezapomenutelné chvíle plné zábavy a relaxace ve vířivce. Užijte si vířivou vodní lázeň s masáží celého těla. Při pobytu ve whirlpoolu, kdy voda dosahuje tělesné teploty, celkově uvolníte ztuhlé svalstvo, aktivujete svaly, stabilizujete krevní tlak a tepovou frekvenci a posílíte činnost srdce. Jednotlivé trysky vás budou masírovat a Vaše starosti pomalu odplynou ve vířící vodě.

Ničím nerušenou relaxaci si můžete dopřát také v sauně či parní komoře. V sauně se posaďte na osušku nebo prostěradlo, které Vám zapůjčíme zdarma. Čeká vás sauna o teplotě 110°C. Dýchejte povrchově, než si zvyknete na vyšší teplotu. Při poloze vleže se tělo rovnoměrněji prohřívá. Krásně si uvolníte svaly a odpočinete si. Jeden cyklus neprotahujte déle než 15 minut a opakujte dvakrát. Poté se vždy osprchujte studenou vodou a osušte.

V parní lázni bývá kolem 40 až 50 °C a vysoká vlhkost vzduchu. Podobně jako v sauně dochází i zde k otevírání pórů a k výraznému pocení, ale vysoká vlhkost vzduchu znemožňuje, aby se pot odpařoval a tělo se ochlazovalo. Díky tomu budete i hubnout. Když se totiž tělesná teplota zvedne o stupeň, zvýší se metabolismus o cca 15 %. Parní kabina prospívá při léčbě astmatu, zánětu průdušek, revmatismu, chrapotu, přetížení svalů a poruch prokrvení.

Součástí privátního wellness studia je útulná relaxační místnost pro Vaše maximální pohodlí. Občerstvení zajistí plně vybavený bar, kde si připravíte Váš oblíbený drink. Praskání hořícího krbu, které bude dokonale podtrhovat romantickou atmosféru.

Privátní wellness centrum je vybaveno:

  • whirpool hydro-masážní vanou
  • saunou
  • parní komorou
  • relaxační místností s hvězdami
  • barem a krbem

Ceník wellness studia

Trvání Cena včetně DPH Rezervace
2 hodiny 1 200 Kč Rezervovat
3 hodiny 1 500 Kč Rezervovat

Vychutnejte si relax po svém...

Poptávkový formulář